Wypoczynek i hobby

Skoki w tandemie ze spadochronem – jak to wygląda?

Skoki w tandemie ze spadochronem – jak to wygląda?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skydiving w tandemie jest jednym z najpopularniejszych sposobów na doświadczenie skydivingu. Jest to również najbezpieczniejszy sposób na wykonanie skoku w tandemie, jeśli nie jesteś jeszcze doświadczonym skoczkiem.

Rewelacyjna zabawa

Skok w tandemie pozwala doświadczyć wszystkich emocji związanych ze skokami spadochronowymi bez konieczności uczenia się, jak wyskoczyć z samolotu. Będziesz skakać z wykwalifikowanym instruktorem, który będzie mógł podzielić się swoją wiedzą i pomoże Ci cieszyć się pierwszym swobodnym spadaniem!

Wybierając miejsce do skydivingu w tandemie, ważne jest, aby używali wysokiej jakości sprzętu, instruktorów i obiektów. Powinny one również mieć dobrą reputację w zakresie bezpieczeństwa, profesjonalizmu i obsługi klienta.

Przebieg 

Skoki w tandemie odbywają się w dwóch etapach: Najpierw spotkasz się z profesjonalnym instruktorem, który wyjaśni Ci, jak będzie przebiegał skok i upewni się, że czujesz się komfortowo z tym pomysłem. Następnie, w dniu skoku, wejdziesz na pokład samolotu i wzniesiesz się na wysokość 3 km. Tam instruktor pomoże Ci założyć spadochron i pomoże Ci wyjść z samolotu. Gdy już będziesz na zewnątrz, czas na przeżycie zabawy!

Jeśli jesteś zainteresowany to, skoki tandemowe Wrocław, to miasto, gdzie można tego łatwo dokonać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*