Styl życia

Jak czuć się pięknie w każdej sytuacji?

Jak czuć się pięknie w każdej sytuacji?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pytanie, które zadaje sobie chyba każda kobieta. Jak czuć się atrakcyjną i piękną i to niezależnie od sytuacji? Warto zacząć od obiektywnego spojrzenia w lustro. Co w sobie lubisz i co najczęściej komplementują inni, a co chciałabyś nieco ukryć. Zdając sobie sprawę z własnych walorów i mankamentów, z łatwością wybierzesz takie stylizacje i kroje, w których bez wysiłku będzie wyglądała świetnie. I to nie tylko na wielkie wyjście, ale też w codziennych sytuacjach. Następnie skompletuj bazę garderoby, tak by wszystko, co w niej się znajduje, wyglądało na Tobie efektownie i do siebie pasowało.

Jakie fasony wybierać

Przede wszystkim dopasowane do typu sylwetki. Jeśli jesteś szczęściarą i masz figurę klepsydry, to w zasadzie możesz sobie pozwolić na każdą kreację. W innym wypadku skup się na podkreśleniu tego, co piękne i odciągnij uwagę od tego, co chciałabyś ukryć. Przeprowadź taką analizę i dowiedz się nieco więcej o tym, co powinnaś nosić, a czego unikać.

Co warto mieć w swojej szafie

Na pewno sprawdź sklep z sukienkami. To klasyka, która zda egzamin zarówno do pracy, jak i na mniej formalne spotkanie w gronie przyjaciół. W szafie nie może zabraknąć modelu na wielkie wyjście oraz takiego, które włożyć na spotkanie biznesowe, egzamin, czy rozmowę o pracę. Jeśli umiejętnie dobierzesz dodatki, tę samą sukienkę będziesz mogła założyć też na randkę. W garderobie musisz mieć też dobrze dopasowaną parę dżinsów, eleganckie cygaretki, białą koszulę oraz spódnicę w odpowiednim fasonie. Postaw też na kilka modnych dodatków. Taka baza sprawi, że nie zaskoczy Cię żadna sytuacja.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*