Styl życia

Flower box na ślub – jakie kwiaty wybrać?

Flower box na ślub – jakie kwiaty wybrać?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kwiaty na ślub są jego nieodzownym elementem. Kwiaty ślubne mogą być dowolne, od prostych do ekstrawaganckich, w zależności od stylu i gustu pary młodej. Najpopularniejszym kwiatem ślubnym jest róża, ale jest też wiele innych opcji. Oto kilka wskazówek dotyczących wyboru kwiatów ślubnych:

Wybierz między tradycyjnym a nowoczesnym stylem 

Czy chcesz wybrać coś klasycznego i ponadczasowego, co będzie pięknie wyglądać na zdjęciach przez wiele lat? A może chcesz coś bardziej unikalnego i modnego, co odzwierciedla Twój osobisty styl? Nie musisz wybierać tylko jednego! Możesz znaleźć tradycyjne bukiety z nowoczesnymi akcentami lub odwrotnie.

Rozważ schematy kolorów 

Jeśli wybierasz się na tradycyjny wygląd, rozważ użycie kolorów takich jak biały lub różowy dla swoich kwiatów. Jeśli chcesz czegoś bardziej wyjątkowego lub nowoczesnego, spróbuj odważnych kolorów, takich jak czerwony lub zielony, zamiast pasteli.

Zastanów się, czy chcesz mieć żywe czy sztuczne kwiaty 

Podczas gdy żywe kwiaty są piękne i pachną niesamowicie, wymagają również dużo opieki podczas ceremonii i przyjęcia. Sztuczne kwiaty trwają dłużej niż żywe, ale nie mają takiego samego wpływu na gości podczas ceremonii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*