Ogród i dom

Eleganckie i praktyczne meble do salonu

Eleganckie i praktyczne meble do salonu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salony są dumą każdego mieszkania. To pomieszczenia wielofunkcyjne. W nich świętujemy rodzinne sukcesy i opłakujemy porażki. Jak sprawić, by wnętrza te cieszyły nas jeszcze bardziej? Przedstawiamy dwie propozycje mebli do salonu, które są jednocześnie eleganckie i praktyczne.

Sprytne schowki

Meblując pokój dzienny, powinniśmy bardzo uważać na to, aby nie zgromadzić tu zbyt wielu rzeczy. Chcemy bowiem uniknąć wrażenia, że pomieszczenie to jest zbyt ciasne lub za ciemne. Dlatego też najlepiej jest korzystać z inteligentnych rozwiązań i wszelkiego rodzaju sprytnych schowków, które pozwolą nam usunąć niektóre elementy z widoku. Doskonałym pomysłem są stoliki kawowe z szufladami, w których możemy trzymać podstawki pod filiżanki, serwetki lub piloty do sprzętu elektronicznego. Inną propozycją są zestawy wypoczynkowe ze schowkami ukrytymi pod podłokietnikami.

Stare trendy w nowym wydaniu

Nie wszystko jednak powinno być trzymanie w ukryciu. Są bowiem rzeczy, z których jesteśmy dumni i pragniemy je eksponować. Różnego rodzaju pamiątki z wakacji, rodzinne serwisy kawowe, a nawet książki, mogą zagościć na półkach szafek i komód z witryną. Nie mówimy tu oczywiście o staromodnych meblościankach, które znamy z domów naszych babć, ale o nowoczesnych meblach, z eleganckim podświetleniem. Tego typu modele znajdziemy w różnych wariantach na https://meble24sklep.pl/witryny-38

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*