Styl życia

Co zabrać na zakupy w galerii?

Co zabrać na zakupy w galerii?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie w wielu miejscach znajdują się galerie handlowe, więc chętnie udajemy się tam na zakupy lub po prostu w celach rozrywkowych. Można tam odnaleźć większe supermarkety, butiki odzieżowe, lokale gastronomiczne czy inne punkty usługowe. Czasem zaglądamy tam na chwilę, a w niektórych sytuacjach na dłużej, więc zawsze powinniśmy mieć ze sobą kilka ważnych rzeczy. Co trzeba ze sobą zabrać?

Środki płatności

Bezsprzecznie nie można zapomnieć o tym, że za zakupy, jedzenie czy kino trzeba oczywiście zapłacić. Obecnie metod płatności jest wiele, więc wystarczyć mogą karty płatnicze lub nawet telefon. Z drugiej strony zawsze bezpiecznie jest też mieć przy sobie przynajmniej trochę gotówki, na wypadek, gdyby w jakimś miejscu zepsuł się terminal płatniczy. Zabierając ze sobą portfel damski lub męski pokrowiec na karty, można do niego włożyć także karty lojalnościowe oraz bony na promocje w niektórych sklepach, jeżeli takowe posiadamy.

Dodatkowe rzeczy

Mężczyźni z reguły ograniczają się do tego co mogą schować w kieszeni spodni, czy marynarki, natomiast panie potrzebują więcej miejsca, więc mogą pomyśleć nad wygodnymi torebkami shopper. Z pewnością zmieszczą się w nich portfel i telefon, a także podstawowe akcesoria do makijażu, które mogą się przydać podczas kilkugodzinnych zakupów. Dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą do galerii również chusteczek higienicznych. Jeśli mamy w planach większe zakupy spożywcze to najlepiej mieć też pod ręką materiałowe siatki wielorazowe, dzięki którym zadbamy o środowisko i unikniemy płacenia za plastikowe torby jednorazowe.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*