Ogród i dom

Aranżacja wnętrz – Jak dopasować poduszki do krzeseł?

Aranżacja wnętrz – Jak dopasować poduszki do krzeseł?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzanie przestrzeni to bez wątpienia ekscytująca przygoda, a zarazem wyzwanie. W morzu wnętrzarskich dodatków można się pogubić. Dziś podpowiemy czym się kierować i jak wybrać poduszki na krzesła. Jest to prosty element, który pozwoli w szybki sposób odmienić wnętrze.

Tu, gdzie wygoda i styl idą ramię w ramię

Poduszki na krzesła to niepozorny dodatek, który często jest niedoceniany. Mogą one jednak w mgnieniu oka odmienić charakter naszej przestrzeni, w zależności od zastosowanego wzoru i koloru, a tych znajdziemy mnóstwo. Możemy np. ożywić przestrzeń utrzymaną w chłodnej tonacji za pomocą tekstyliów w intensywnych barwach lub stonować ciepłe wnętrza jasnymi kolorami. Wybierając poduszki postawmy na wygodę, czyli dopasujmy ich kształt do kształtu siedziska. Do wyboru mamy praktycznie wszystkie możliwe kształty: kwadratowe, prostokątne, owalne, małe i duże. Co więcej przebierać można też w stylach: od klasycznych, jednokolorowych po wzorzyste tkaniny, z guzikami, frędzlami lub bez. Warto wybrać poduszki, które posiadają ozdobna poszewkę – dzięki temu łatwo będzie utrzymać je w czystości.

Nie tylko w domu, czyli wypoczynek w ogrodzie

Poduszki na krzesła to idealny dodatek również do Twoich mebli ogrodowych, ponieważ często są one wykonane z wytrzymałych, lecz twardych materiałów. Tutaj zastosowanie znajdą poduchy, które możemy umieścić nie tylko na siedziskach, ale też oparciach krzeseł, czyniąc odpoczynek na świeżym powietrzu naprawdę wygodnym i relaksującym. Sięgnijmy po inspiracje na eDomator i cieszmy się wygodą naszych odmienionych mebli.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*