Pieniądze i biznes

Zalety długoterminowego najmu auta

Zalety długoterminowego najmu auta
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach bardzo popularne stało się wypożyczanie różnego rodzaju samochodów na okres długoterminowy (osobowych, dostawczych, ciężarowych itp.). Z opcji tej chętnie korzystają zarówno firmy i przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jest to znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie niż choćby leasing czy zakup zupełnie nowego pojazdu prosto z salonu. Jeśli interesuje nas rzetelna i uczciwa wypożyczalnia samochodów Ostrołęka to miasto, gdzie funkcjonuje kilka tego rodzaju podmiotów.

Prosty sposób na posiadanie wysokiej klasy auta

Klient wynajmujący samochód na okres długoterminowy podpisuje zawsze umowę, w której zostają określone dokładne warunki jego użytkowania. Podstawowym obowiązkiem jest tutaj comiesięczne regulowanie kwoty w ustalonej wysokości (swoistego czynszu), natomiast nie trzeba się martwić o koszty związane z ewentualną naprawą, serwisowaniem czy podwyżką ceny ubezpieczenia OC. Oczywiście po stronie wypożyczającego leży ponoszenie wszelkich opłat licznikowych wynikających bezpośrednio z codziennej eksploatacji auta. Kluczową zaletą omawianego rozwiązania jest możliwość pozyskania pojazdu z wysokiej półki, charakteryzującego się nowoczesnym designem oraz doskonałymi parametrami technicznymi. 

Do zalet zalicza się także:

– stosunkowo niskie opłaty miesięczne – zwłaszcza w porównaniu z opcją leasingu

– szeroka oferta dostępnych modeli samochodów – obejmująca przeważnie nie tylko wersje osobowe (zróżnicowane pod względem klasy), ale również vany i auta typowo dostawcze

– spora elastyczność – polegająca na możliwości wyboru konkretnego pakietu

– pewność otrzymania nowego pojazdu po zakończeniu obowiązywania umowy

– brak wpływu na zdolność kredytową firmy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*