Styl życia

Rodzaje filtrów do palenia – czym się różnią?

Rodzaje filtrów do palenia – czym się różnią?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Palenie suszu, którego popularność stale rośnie, nie jest zadaniem tak łatwym, jak mogłoby się wydawać. Należy zdobyć niezbędną wiedzę, dzięki której cały proces będzie przebiegał sprawnie i bezpiecznie. Jednym z ważnych elementów, którego wybór nie powinien być przypadkowy, jest filtr. Zobaczmy, czym charakteryzuje się każdy z rodzajów filtrów oraz czym się kierować wybierając ten najlepszy.

Jakie są rodzaje filtrów?

Filtry to ważny element, o którym zawsze warto pamiętać. To właśnie on może wchłaniać substancje smoliste i obniżać temperaturę dymu. Badania dowodzą, że mają spory wpływ także na sam smak suszu poprzez zminimalizowanie szkodliwych substancji. W wielu sklepach znaleźć możemy różne warianty tego produktu – występują one w formie gwizdków i bloczków, znajdziemy także filtry węglowe lub też z funkcją chłodzenia. Które z nich będą najlepsze?

Pierwszy rodzaj, czyli gotowe filtry w formie gwizdków cechują się łatwością ich użycia. Jedyne, co należy zrobić, to umieścić je w bletce i rozpocząć palenie ulubionego suszu. Będą idealnym wyborem dla osób początkujących. Filtry występujące w postaci bloczków wyróżniają się tym, że dzięki własnoręcznemu ich skręcaniu, możesz stworzyć filtr idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Filtr węglowy to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy dbają o swoje zdrowie i chcą uniknąć podrażnień śluzówki gardła. Z kolei funkcja chłodzenia, w którą wyposażony jest ostatni rodzaj filtrów, przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom rześkiego smaku suszu. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*