Nowoczesne formy prezentowania nieruchomości do sprzedaży

Sprzedaż nieruchomości może wiązać się z dużym przypływem gotówki. Jednak, aby to uzyskać najpierw trzeba dotrzeć do potencjalnych kupców. Właściciel przeprowadzona prezentacja oferty może korzystnie wpłynąć na jej wartość i osiągniętą cenę. W dzisiejszych czasach sprzedaż nieruchomości jest ściśle powiązana z nowinkami technologicznymi. Jak je wykorzystać? 

Wirtualny spacer po nieruchomości

Klient, decydujący się na zakup ziemi lub budynku chce wiedzieć o nim jak najwięcej. Duża konkurencja oraz ograniczona ilość kupców sprawiają, że zwykłe ogłoszenie może nie wystarczyć. Jedną z popularniejszych form urozmaicania ofert jest ostatnio wirtualny spacer. Z ofertą jego stworzenia można zapoznać się na https://www.dronexvision.pl/oferta-uslugi/wirtualne-spacery-i-wycieczki-vr-3d-google. To dzięki niemu, klient bez wychodzenia z domu może zajrzeć w każdy zakamarek nieruchomości i przekonać się czy spełnia ona jego oczekiwania. To duże ułatwienie dla obu stron. Dzięki wirtualnemu spacerowi zarówno kupcy jak i sprzedawcy oszczędzają mnóstwo czasu. Takie rozwiązanie zwiększa również wiarygodność sprzedawcy, który pokazuje, że nie ma nic do ukrycia.

Wyjątkowe zdjęcia

Inną ciekawą formą, która coraz częściej pojawia się w ogłoszeniach są zdjęcia 360 stopni. Dzięki nim klient może obejrzeć cały widok dookoła punktu, z którego wykonano zdjęcie. Tę formę można dołączyć do niemal każdego ogłoszenia zamieszczanego w Internecie. Dużą popularnością cieszą się również zdjęcia 3D, które sprawiają, że Klient czuje się jakby stał obok oglądanej nieruchomości. 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − jedenaście =