Budownictwo i nieruchomości

Nowoczesne formy prezentowania nieruchomości do sprzedaży

Nowoczesne formy prezentowania nieruchomości do sprzedaży
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sprzedaż nieruchomości może wiązać się z dużym przypływem gotówki. Jednak, aby to uzyskać najpierw trzeba dotrzeć do potencjalnych kupców. Właściciel przeprowadzona prezentacja oferty może korzystnie wpłynąć na jej wartość i osiągniętą cenę. W dzisiejszych czasach sprzedaż nieruchomości jest ściśle powiązana z nowinkami technologicznymi. Jak je wykorzystać? 

Wirtualny spacer po nieruchomości

Klient, decydujący się na zakup ziemi lub budynku chce wiedzieć o nim jak najwięcej. Duża konkurencja oraz ograniczona ilość kupców sprawiają, że zwykłe ogłoszenie może nie wystarczyć. Jedną z popularniejszych form urozmaicania ofert jest ostatnio wirtualny spacer. Z ofertą jego stworzenia można zapoznać się na https://www.dronexvision.pl/oferta-uslugi/wirtualne-spacery-i-wycieczki-vr-3d-google. To dzięki niemu, klient bez wychodzenia z domu może zajrzeć w każdy zakamarek nieruchomości i przekonać się czy spełnia ona jego oczekiwania. To duże ułatwienie dla obu stron. Dzięki wirtualnemu spacerowi zarówno kupcy jak i sprzedawcy oszczędzają mnóstwo czasu. Takie rozwiązanie zwiększa również wiarygodność sprzedawcy, który pokazuje, że nie ma nic do ukrycia.

Wyjątkowe zdjęcia

Inną ciekawą formą, która coraz częściej pojawia się w ogłoszeniach są zdjęcia 360 stopni. Dzięki nim klient może obejrzeć cały widok dookoła punktu, z którego wykonano zdjęcie. Tę formę można dołączyć do niemal każdego ogłoszenia zamieszczanego w Internecie. Dużą popularnością cieszą się również zdjęcia 3D, które sprawiają, że Klient czuje się jakby stał obok oglądanej nieruchomości. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*