Na jakie parametry zwracać uwagę, kupując ładowarkę samochodową?

Ładowarka samochodowa to sprzęt pozwalający szybko zasilić smartfon, tablet czy głośnik multimedialny podczas podróży autem. Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli zróżnicowanych pod względem kształtu, rozmiaru czy funkcjonalności. Przy wyborze konkretnej konstrukcji zwracajmy szczególną uwagę na kilka istotnych parametrów – zwłaszcza ilość wejść i natężenie prądu. 

Parę przydatnych wskazówek 

Decydując się na zakup ładowarki samochodowej, w pierwszej kolejności sprawdźmy, ile posiada wejść. Podstawą jest oczywiście standardowe wejście USB, ale oprócz tego w codziennym użytkowaniu przydaje się microUSB oraz USB-C.

Drugim niezwykle ważnym kryterium jest prąd ładowania, ponieważ ma on zasadniczy wpływ na to, w jaki sposób będziemy korzystali z urządzenia. Optymalną wartością jest w tym przypadku 2 A (2000 mA). To powinno w zupełności wystarczyć do naładowania niemal każdego rodzaju sprzętu – nawet bardzo zaawansowanego.

Ostatnim kluczowy parametr to marka. Pamiętajmy o tym, aby wybierać wyłącznie rozwiązania uznanych producentów, gdyż gwarantują niezawodność działania i wysoką wydajność. Więcej na ten temat przeczytamy pod tym adresem: https://blog.przenosne.pl/ktora-uniwersalna-ladowarka-samochodowa-usb/.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 − jeden =