Medycyna i zdrowie

Maski i respiratory do domowej opieki zdrowotnej

Maski i respiratory do domowej opieki zdrowotnej
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Problemy z oddychaniem towarzyszą wielu osobom. Ludzie starsi i chorzy często wymagają specjalistycznej opieki domowej. Nierzadko też zdarza się, że konieczne jest podanie im tlenu lub wykorzystanie respiratora, który wspomaga oddychanie. W tym celu zostały zaprojektowane specjalistyczne akcesoria marki Air Liquide.

Respirator turbinowy

Pierwszym ważnym akcesorium Air Liquide, które można znaleźć pod adresem https://www.oddychasz.pl/Air-Liquide/pr/18, jest specjalistyczny respirator turbinowy. Jego największą zaletą jest bez wątpienia łatwość użytkowania, w której pomaga intuicyjny, graficzny interfejs. Dzięki temu każdy, nawet osoba mało doświadczona w domowej opiece medycznej, z pewnością poradzi sobie z jego obsługą.

Na tym jednak nie kończą się zalety urządzenia. Warto zwrócić uwagę, że jednocześnie jest ono bardzo małe, ciche i wydajne podczas pracy. Oferuje aż cztery różne tryby pracy, co pozwala dobrze dobrać parametry pracy do potrzeb pacjenta.

Dedykowane maski

Air Liquider oferuje swoim pacjentom także maski do terapii tlenowej. Są one wyposażone w udogodnienia, które sprawiają, że oddychanie przez maskę jest mniej uciążliwe niż było dawniej. Miękkie poduszki wykonane z silikonu dopasowują się do kształtu twarzy i zapewniają dobrą szczelność bez nacisku. Paski mocujące i cały kształt maski są tak dostosowane do pacjenta, aby bez wywierania zbędnego nacisku oferowały pełne możliwości i wydajność terapii.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych masek każdy pacjent będzie mógł przejść terapię bez dyskomfortu. Co więcej, oferowane są w różnych rozmiarach, co pomaga zaspokoić potrzeby zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*