Styl życia

Kilka prostych kroków do zadbanych brwi i rzęs

Kilka prostych kroków do zadbanych brwi i rzęs

Kari Shea/unsplash.com

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zgodnie z popularnym powiedzeniem, oczy stanowią zwierciadło duszy. To one najczęściej skupiają uwagę podczas rozmowy z innymi, bowiem bardzo wiele można z nich wyczytać, a utrzymywanie kontaktu wzrokowego jest niezwykle istotnym elementem konwersacji. Warto więc umiejętnie podkreślić ich naturalne piękno. Aby to zrobić, należy zadbać o rzęsy i brwi. Oto kilka rad, jak zrobić to dzięki prostym i skutecznym sposobom.

Jak uzyskać właściwy kształt brwi?

Brwi pełnią rolę swego rodzaju ramy dla oczu. Mają ogromny wpływ na wyraz całej twarzy, dlatego tak ważne jest nadanie im odpowiednio dopasowanego kształtu i koloru. Jeśli posiadamy zbyt wiele włosków dobrze będzie wyrwać je przy pomocy pęsety lub wosku. Z ich brakiem poradzimy sobie przy pomocy cienkiego pędzelka lub kredki do brwi, którymi je wypełnimy i optycznie zagęścimy. Pomocne okażą się w tym gotowe szablony, które znajdziemy na stronie internetowej https://noblelashes.pl/szablon-do-brwi.

Piękne i długie rzęsy na wyciągnięcie ręki

Nasze spojrzenie zyska nieco magnetyzmu, gdy oczy będą otoczone firaną długich, gęstych rzęs. Co zrobić, aby o nie zadbać? Wystarczy zaopatrzyć się w specjalną odżywkę lub olejek rycynowy, które będziemy systematycznie stosować. W precyzyjnym nakładaniu produktów pomoże nam szczoteczka do rzęs, która rozdzieli włoski i równomiernie pokryje je kosmetykiem. Tak pielęgnowane rzęsy będą szybciej rosły, zostaną zauważalnie wzmocnione, a co za tym idzie – będą jeszcze lepiej prezentować się po pokryciu ich tuszem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*