Ogród i dom

Jakie meble wstawić do garażu?

Jakie meble wstawić do garażu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Część osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że garaż może pełnić też inną funkcję – np. warsztatu do majsterkowania, magazynku na narzędzia ogrodnicze albo siłowni. W takim przypadku konieczne jest zawsze wyposażenie garażu w szereg niezbędnych mebli. Pozwalają one na utrzymanie idealnego porządku, a dodatkowo w znacznym stopniu wzbogacają całą aranżację pod względem estetycznym.

Bez wytrzymałych regałów ani rusz

W trakcie urządzania garażu warto zdecydować się przede wszystkim na wstawienie do niego regałów wykonanych z ocynkowanej stali. Charakteryzują się one dużą nośnością i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne i wilgoć, dzięki czemu idealnie nadają się do bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju sprzętów.

Tańszą alternatywę stanowią modele drewniane, które są jednak znacznie bardziej podatne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych (z powodu braku termoizolacji). Wybór konkretnego rozwiązania zależy od naszych indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Drugą kategorię pożądanych mebli stanowią ścienne tablice narzędziowe wyposażone w praktyczne uchwyty. Służą one głównie do wieszania kluczy, śrubokrętów i młotków.

Oprócz tego w garażu powinny się znaleźć także takie elementy jak:

szafka metalowa zamykana na klucz – przyda się do trzymania wyjątkowo wartościowych urządzeń

– kontener na kółkach

– wózek mobilny ze stosunkowo szerokim blatem i kilkoma półkami

– specjalistyczny stół roboczy z imadłem przydatny do ręcznych robót

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*