Styl życia

Elegancki strój na przyjęcie

Elegancki strój na przyjęcie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zbliżające się przyjęcie może być świetną okazją do zaprezentowania się w niebanalnym, eleganckim stroju. Dla jednych brzmi to jak ekscytująca przygoda, inni zadanie polegające na wybraniu wieczorowego stroju postrzegają jako horror, wiążący się z problemami jak zawiązać krawat, czy nie wybrać jednak muszki lub które spinki do mankietów będą odpowiednie. W zawiłościach mody można się pogubić. Aby uniknąć wpadek warto pamiętać o kilku prostych zasadach.

Moda niejedno ma imię

Zarówno w damskiej jak i męskiej modzie istnieją stylizacje pasujące niemalże na każdą okazję. Klasyczny garnitur powinien znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Z kolei „mała czarna” powinna być obecna w garderobie każdej kobiety. Można po nie sięgnąć w przypadku przyjęcia weselnego, imprezy firmowej czy na każdą inną okazję wymagającą eleganckiego stroju. Po wybraniu odpowiedniego ubrania warto też zatroszczyć się o dodatki. Stylowe akcesoria takie jak biżuteria i dobrze komponująca się torebka mogą nadać kreacji wyrazistości.

Także mężczyźni nie powinni poprzestawać na eleganckim stroju. Akcesoria takie jak skórzany pasek z wyszukaną klamrą, niebanalny zegarek lub unikatowe spinki do mankietów to coś co zawsze warto mieć w zanadrzu. Panowie którzy nie boją się nowych, ciekawych rozwiązań mogą także postawić na kolorowe akcesoria. Żółty krawat połączony z barwną poszetką lub kolorowymi skarpetkami to świetny sposób na wyróżnienie się z tłumu i pokazanie indywidualnego charakteru. Dużą popularnością wśród nowoczesnych mężczyzn cieszy się obecnie także biżuteria.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*