Wypoczynek i hobby

Co sprezentować miłośnikowi sportów ekstremalnych?

Co sprezentować miłośnikowi sportów ekstremalnych?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prawie każdy zna jakiegoś miłośnika sportów ekstremalnych i – o dziwo – prawie każdy ma problem z wyborem prezentu dla takiej osoby. Zagwozdka ta nie bierze się jednak z braku pomysłów, lecz z ich nadmiaru; sposobów ciekawego spędzenie czasu jest tak wiele, że można się w nich zagubić. Co więc wybrać?

Skok ze spadochronem

Podarunek, który można już uznać za klasyk. Lubiany od wielu lat, a wciąż niewyczerpany pomysł. Praktycznie każdy fan sportów ekstremalnych powinien być z niego zadowolony – co prawda warto upewnić się, czy dana osoba nie ma lęku wysokości, lecz u większości miłośników ryzykownych zajęć taka fobia raczej nie występuje. Z pewnością jest to rozrywka zapewniająca ogrom emocji i pozostająca w pamięci na długo!

Jazda Off Road

Ten pomysł na podarunek nie jest jeszcze powszechny, co czyni go jeszcze lepszym. Tego typu rozrywka polega na przemieszczaniu się specjalnie przygotowanym pojazdem po terenie nieprzystosowanym do jazdy – np. po wąwozach, polach, wypełnionych błotem leśnych dróżkach. Przejazdowi offroad na prezent zawdzięcza się poznanie motoryzacji od zupełnie innej strony. Pozwala on poczuć się jak bohater filmu akcji!

Ekstremalny spływ kajakowy

Jeśli przekonywującym pomysłem nie jest ani rozrywka w powietrzu, ani na ziemi, spojrzeć można w kierunku wody. Zwykle spływ kajakowy kojarzy się z spokojnym relaksem i odpoczynkiem; dyscypliną zupełnie odmienną jest spływ ekstremalny: jego trasa może obejmować wartkie strumienie, małe wodospady, odcinki na których trzeba przedzierać się pomiędzy skałami czy korzeniami – jest to niezapomniane doświadczenie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*