Dom i ogród

Co możemy zrobić, aby nasz dom był bardziej świąteczny w okresie świątecznym?

Co możemy zrobić, aby nasz dom był bardziej świąteczny w okresie świątecznym?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o wystrój świąteczny, mniej znaczy więcej. Wszystko zależy od szczegółów. Możesz użyć kilku prostych przedmiotów i stworzyć zapraszającą przestrzeń dla swoich gości, która sprawi, że poczują się jak w domu. Oto kilka pomysłów na stworzenie ciepłej, przyjaznej, świątecznej atmosfery:

Świece

Świece to świetny sposób, aby dodać trochę światła i ciepła do każdego pomieszczenia. Stanowią również wspaniały prezent dla gości, zwłaszcza jeśli masz czas, aby spersonalizować je za pomocą świątecznych akcentów, takich jak wstążki lub kokardy.

Girlanda

Garland może być używany jako alternatywa dla wieńców lub innych sezonowych dekoracji na drzwiach i oknach. Jest to szczególnie pomocne, jeśli wynajmujesz mieszkanie i nie chcesz uszkodzić ścian lub siding za pomocą gwoździ i haków. Wystarczy zawiesić je nad istniejącymi ramami drzwi lub użyć haków umieszczonych wystarczająco wysoko, aby nie przeszkadzały w otwieraniu drzwi lub okien.

Lampki

Lampy wiszące są świetne do dodania odrobiny świątecznej radości do swojego domu. Możesz znaleźć sople LED wiszące, które pasują do każdego stylu lub tematu dekoracji, jak bałwany lub choinki. Możesz również kupić materiały potrzebne do wykonania własnych ozdób z lamp wiszących.

Poduszki

Poduszki to kolejny łatwy sposób na dodanie koloru i tekstury do domu podczas świąt bez zajmowania zbyt wiele miejsca. Możesz kupić poduszki, które pasują do Twojego tematu, takie jak choinki lub bałwany, lub po prostu użyć poduszek z całego domu z wakacyjnymi wzorami na nich (jak płatki śniegu).

Wstążki

Wstążki są jednym z najłatwiejsze sposoby, aby dodać trochę wakacyjnej radości i koloru do swojego domu. W większości sklepów rzemieślniczych można znaleźć wstążki w różnych wzorach, rozmiarach i kolorach, więc łatwo jest znaleźć coś, co pasuje do Twojego stylu dekoracji i budżetu. Powieś je na suficie na haczykach lub użyj taśmy i paciorków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*