Wypoczynek i hobby

Co daje dodatkowa elektrostymulacja mięśni podczas treningu?

Co daje dodatkowa elektrostymulacja mięśni podczas treningu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wykorzystanie elektrostymulacji mięśniowej podczas ćwiczeń zwiększa intensywność i efekty treningu. Dzięki tej technologii organizm poddany jest dużemu wysiłkowi przy jednoczesnym wykonywaniu lekkich ćwiczeń fizycznych. Metoda EMS może być wykorzystywana zarówno przez profesjonalnych sportowców w celu uzupełnienia treningu, jak i przez amatorów, chcących schudnąć, czy wymodelować sylwetkę. Ta forma ćwiczeń jest bezpieczna i nie naraża na kontuzje.

Jak przebiega trening EMS?

Podczas sesji wykonuje się lekkie ćwiczenia fizyczne w specjalnym kombinezonie. Aktywność nie wymaga dodatkowego obciążenia, czy podnoszenia ciężarów. Impulsy elektryczne wysyłane przez kostium pobudzają większość włókien mięśniowych w ciele, co sprawia, że cały trening jest intensywny i wydajny. Dzięki temu pojedyncza sesja nie musi trwać długo, a da przy tym zadowalające rezultaty.

Na pierwszy trening EMS Wrocław jest idealnym miejscem. Trener personalny razem z klientem ustala plan ćwiczeń i intensywność impulsów. Dzięki temu aktywność fizyczna będzie przyjemna i wydajna. Działanie kombinezonu pozwala rozluźnić spięte mięśnie, co ułatwi odpoczynek.

Zaletami EMS są: spalanie dużych ilości kalorii, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie i uwydatnianie sylwetki, ujędrnianie ciała. Wszystko to można osiągnąć z wykorzystaniem jednej techniki, co jest świetną alternatywą dla tradycyjnych ćwiczeń na siłowni. Ze względu na bezpieczeństwo tej metody treningowej i niewielkie szanse na kontuzje jest ona polecana każdej osobie, bez względu na wiek, czy sprawność fizyczną.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*