Co daje dodatkowa elektrostymulacja mięśni podczas treningu?

Wykorzystanie elektrostymulacji mięśniowej podczas ćwiczeń zwiększa intensywność i efekty treningu. Dzięki tej technologii organizm poddany jest dużemu wysiłkowi przy jednoczesnym wykonywaniu lekkich ćwiczeń fizycznych. Metoda EMS może być wykorzystywana zarówno przez profesjonalnych sportowców w celu uzupełnienia treningu, jak i przez amatorów, chcących schudnąć, czy wymodelować sylwetkę. Ta forma ćwiczeń jest bezpieczna i nie naraża na kontuzje.

Jak przebiega trening EMS?

Podczas sesji wykonuje się lekkie ćwiczenia fizyczne w specjalnym kombinezonie. Aktywność nie wymaga dodatkowego obciążenia, czy podnoszenia ciężarów. Impulsy elektryczne wysyłane przez kostium pobudzają większość włókien mięśniowych w ciele, co sprawia, że cały trening jest intensywny i wydajny. Dzięki temu pojedyncza sesja nie musi trwać długo, a da przy tym zadowalające rezultaty.

Na pierwszy trening EMS Wrocław jest idealnym miejscem. Trener personalny razem z klientem ustala plan ćwiczeń i intensywność impulsów. Dzięki temu aktywność fizyczna będzie przyjemna i wydajna. Działanie kombinezonu pozwala rozluźnić spięte mięśnie, co ułatwi odpoczynek.

Zaletami EMS są: spalanie dużych ilości kalorii, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie i uwydatnianie sylwetki, ujędrnianie ciała. Wszystko to można osiągnąć z wykorzystaniem jednej techniki, co jest świetną alternatywą dla tradycyjnych ćwiczeń na siłowni. Ze względu na bezpieczeństwo tej metody treningowej i niewielkie szanse na kontuzje jest ona polecana każdej osobie, bez względu na wiek, czy sprawność fizyczną.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia + jedenaście =