Technologie

Zderzenie aut na drodze – kogo należy wezwać w takiej sytuacji?

Zderzenie aut na drodze – kogo należy wezwać w takiej sytuacji?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zderzenie z innym pojazdem na drodze może przytrafić się każdemu. W 2021 roku na polskich drogach doszło do 22816 wypadków. Co robić, jeśli dojdzie do kolizji i kogo wezwać na miejsce zdarzenia?

Pierwsze czynności po wypadku

W pierwszej kolejności oceniamy stan zdrowia własny oraz innych osób, które uczestniczyły w zdarzeniu, w tym również osób z drugiego pojazdu. Jeśli nie ma ofiar i nie zostały uszkodzone elementy wyposażenia i oznakowania pasa drogowego, a sprawca jest znany i nie ma co do tego wątpliwości, nie musimy wzywać policji.

Kiedy potrzebna jest pomoc drogowa?

Jeśli nie jesteśmy w stanie sami usunąć rozbitego auta, potrzebna będzie pomoc drogowa Syców jest miejscowością, gdzie swoje usługi świadczy firma Redhol. Pracownicy firmy zajmą się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i sporządzeniem niezbędnej dokumentacji. Odholują uszkodzony pojazd i w razie potrzeby przechowają go na parkingu strzeżonym. Jako jedna z niewielu firm z branży, Redhol posiada pojazd do holowania składów wielkogabarytowych. Bez problemu odholuje, oprócz samochodów osobowych, również autobusy, samochody ciężarowe i dostawcze. Firma Redhol świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę w sposób szybki, tani i profesjonalny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*