Ogród i dom

Proste sposoby na unowocześnienie łazienki i kuchni

Proste sposoby na unowocześnienie łazienki i kuchni
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Unowocześnienie powierzchni, szczególnie w starych domach i mieszkaniach, kojarzone jest zazwyczaj z dużymi kosztami finansowymi, jakie zmuszeni będziemy podjąć. Owszem, generalny remont starych i dawno nie odnawianych pomieszczeń może przytłoczyć, lecz zamierzony cel jesteśmy w stanie osiągnąć już przy zastosowaniu paru prostych kroków. Tym bardziej, gdy chodzi o łazienkę lub kuchnię.

Proste działania, szybkie efekty

Łazienka i kuchnia są powierzchniami, w których meble regularnie mają kontakt z wodą, dlatego, aby uchronić je przed szybkim zużyciem i zniszczeniem, wybierajmy zawsze te cechujące się określoną odpornością. W łazience dobrze jest dodatkowo zadbać o tapetę czy farbę na ścianie, która nie jest wrażliwa na wilgoć lub pomyśleć o nałożeniu kafelek. Ostatnie działanie, zwłaszcza stawiając na wzory proste i jednolite kolory (biel, czerń, szarość, odcienie błękitu), zapewni nam prawie natychmiastowe odświeżenie pomieszczenia.

Natomiast inwestując w produkty Ideal Standard, zadbamy o nowoczesną i funkcjonalną estetykę. Czekają tam na nas i kompletne rozwiązania łazienkowe, takie jak wanny, prysznice, armatura czy meble.
W kuchni jednym z niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania produktów są baterie kuchenne. Sprzęt ten powinien być przede wszystkim użyteczny – jednak patrząc na dzisiejsze oferty, natrafimy na baterię praktyczną i estetyczną w przystępnej cenie.

Wybierać możemy pomiędzy wyposażeniem stojącym a wiszącym. Każde z nich posiada inne właściwości, a zakup powinniśmy dostosować do wielkości zlewu, czasu spędzanego w kuchni na gotowaniu czy myciu naczyń oraz innych indywidualnych potrzebach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*