Technologie

Po jakim czasie warto wymienić baterię w iPhonie?

Po jakim czasie warto wymienić baterię w iPhonie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bateria w iPhonie powinna wystarczyć na kilka lat, jednak po jakimś czasie w końcu się zużyje, co może negatywnie wpłynąć na działanie Twojego telefonu. Gdy tak się stanie, będziesz mieć dwa wyjścia: kupić nowy telefon lub wymienić tylko baterię. Wymiana baterii jest znacznie tańszym wyjściem, a jak się okazuje, wyjątkowo skutecznym.

Jak sprawdzić, czy powinieneś już wymienić baterię w swoim telefonie?

Kiedy stan baterii Twojego iPhone’a znacznie się pogorszy, zauważysz, że ładowanie trwa dłużej i że bateria nie starcza na tak długo, jak kiedyś.

Jeśli bateria jest nadal dobra, powinieneś być w stanie naładować telefon z 10% do 100% w około 2 godziny. Jeśli trwa to znacznie dłużej, to znaczy, że z Twoim urządzeniem jest coś nie tak.

Oprócz tego bateria, która jest jeszcze sprawna, powinna spokojnie wytrzymać cały dzień bez dodatkowego ładowania. Jeżeli więc ładujesz telefon co najmniej dwa razy dziennie – rozważ jej wymianę w autoryzowanym serwisie takim jak https://idream.pl/serwis/nasze-serwisy/bydgoszcz/, gdzie profesjonaliści jak najlepiej zajmą się Twoim sprzętem.

Pamiętaj jednak, że telefon, który jest używany intensywnie – na przykład do gier lub oglądania filmów – będzie się szybciej rozładowywał, niż taki, który służy głównie do wykonywania połączeń i wysyłania SMS-ów i jest to zupełnie normalne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*