Styl życia

Modne zimowe dodatki

Modne zimowe dodatki
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zima to mroźna i raczej ponura pora roku, dlatego warto jest wówczas wzbogacić swoje stylizacje o różne modne dodatki. Pozwolą one bowiem wprowadzić nieco koloru do smutnej rzeczywistości. Chodzi przede wszystkim o oryginalne czapki, specjalne nauszniki, innowacyjne rękawiczki i szaliki, a także zakolanówki, czyli eleganckie i niezwykle kobiece, wysokie skarpety. Te ostatnie produkty kupimy np. w tym sklepie internetowym: https://www.4lck.com/pl/

Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi 

Jednym z najmodniejszych zimowych dodatków jest w tym sezonie czapka typu beanie, ozdobiona nietypowym haftem albo zabawnym napisem. Doda ona każdej stylizacji charakteru i pozwoli skutecznie zapomnieć o monotonii. Alternatywnym wyborem są czapki z futrzanym pomponem, berety oraz kaszkiety z daszkiem. Drugim niezwykle popularnym obecnie akcesorium są wełniane nauszniki, będące doskonałym zamiennikiem dla klasycznego nakrycia głowy. Warto postawić zwłaszcza na modele wzorowane na słuchawkach muzycznych, wyposażone w skórzane opaski i ciepłe osłony nauszne, a dodatkowo ozdobione z zewnątrz fantazyjnym futerkiem.

Trzecią kategorię polecanych dodatków stanowią różne szaliki i rękawiczki. W przypadku tych pierwszych modne są w szczególności wełniane kominy i kaszmirowe chusty, drugich zaś – wersje z jednym palcem i ćwiekami. Ostatnim niezmiernie ciekawym dodatkiem idealnym na okres zimowy są zakolanówki – eleganckie, miękkie skarpety sięgające powyżej kolana. Znakomicie eksponują one nogi i pasują zwłaszcza do sukienek i botków na niskim obcasie. Jeśli interesują nas najmodniejsze obecnie zakolanówki kokardki są jednym z wyróżniających je elementów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*