Styl życia

Jak spersonalizować zwykłą kurtkę?

Jak spersonalizować zwykłą kurtkę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znudziła Ci się już twoja stara kurtka? Może chcesz zakryć w niej jakąś dziurę lub odbarwienie? A może po prostu wolisz nadać jej zupełnie nowego charakteru i za jej pomocą pokazać siebie? Do każdego z tych celów naszywki na kurtki sprawdzą się idealnie! To świetny sposób na przeprowadzenie metamorfozy dawnych ubrań. Można wykorzystać naszywki z logo ulubionych zespołów muzycznych, filmów, gier komputerowych, a także te ze zwykłymi, ozdobnymi wzorami. Dzięki temu sposobowi możesz wyrazić siebie i stworzyć niepowtarzalną stylizację. Ogromnym plusem jest też to, że możesz ozdobić kurtkę tak, jak Ci się tylko podoba i będzie ona dzięki temu unikalna – w końcu nie będzie drugiej takiej na świecie.

Co będzie potrzebne i jak się do tego zabrać.

Tak naprawdę każdy może przeprowadzić taką przemianę swoich ubrań, potrzebne do niej są tylko: Kurtka (lub inny element ubioru), igła, nici i naszywki.

Prawdopodobnie wszystkie potrzebne rzeczy poza ostatnią pozycją posiadasz już w swoim domu, jednak zdobycie naszywek nie jest żadnym problemem, można je bez problemu zakupić w sklepach internetowych czy nawet stacjonarnych. Samo wykonanie też nie powinno stanowić żadnego kłopotu. Nie ma tu żadnych ustalonych z góry zasad czy reguł, jedyne co Cię ogranicza to twoja własna wyobraźnia! Tak więc możesz naszyć ich tyle, ile chcesz, w jakich tylko chcesz miejscach. Nie myśl o symetrii i nie przejmuj się, że przyczepisz coś trochę krzywo lub niedokładnie – to tylko nada twojej nowej kurtce oryginalnego charakteru! Tak więc nie czekaj i bierz się do tworzenia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*