Pieniądze i biznes

Franczyza – co warto wiedzieć?

Franczyza – co warto wiedzieć?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Franczyza to model biznesowy, w którym osoba lub firma sprzedaje prawa do korzystania ze swojego modelu biznesowego i marki innej osobie lub firmie (franczyzobiorcy), która zgadza się przestrzegać wytycznych franczyzodawcy. Franczyzobiorca płaci franczyzodawcy opłatę wstępną, a następnie uiszcza tantiemy lub opłaty za dalsze korzystanie z marki i/lub własności intelektualnej.W tym artykule opisano, jak można zostać franczyzobiorcą, ile to będzie kosztować i co należy wiedzieć, zanim podpisze się pod linią przerywaną.

Co to jest franczyza?

Franczyza jest jednym z kilku sposobów, w jaki ludzie mogą rozpocząć działalność gospodarczą dla siebie. Inne to rozpoczęcie działalności samodzielnie lub w ramach spółki, zakup istniejącej franczyzy oraz zakup istniejącej firmy, która nie jest technicznie franczyzą, ale ma podobne cechy (np. McDonald’s).

Istnieje kilka korzyści z franczyzy Twojego biznesu

Niższe początkowe nakłady kapitałowe i większy potencjał zysków – Dzieje się tak dlatego, że będziesz dzielić koszty marketingu z innymi franczyzobiorcami. Im większy sukces odniesiesz Ty, tym większy sukces odniosą również oni!

Gotowa strategia marketingowa – Możesz skorzystać z ustalonej strategii marketingowej, która sprawdziła się już w innych rejonach kraju, a nawet za granicą.

Dostęp do ciągłego wsparcia – Będziesz miał dostęp do ciągłych szkoleń, wsparcia technicznego i porad od ekspertów w ramach organizacji.

Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości, to franczyza.liquider.eu jest świetną opcją.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*