Styl życia

Długość sukienki dopasowana do okazji

Długość sukienki dopasowana do okazji
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sukienki to coś, co kobiety kochają najbardziej. Żadna inna część garderoby tak wspaniale nie podkreśla sylwetki. Nie istnieje jednak model uniwersalny, nie każdy będzie pasował na wszystkie okazje. Kwestią, która ma największe znaczenie, jest długość sukienki. Podpowiadamy, jak dopasować ją do sytuacji.

Krótka – na randkę i do pracy

Krótkie sukienki, czyli te, które kończą się przed lub zaraz za kolanem, możemy nosić na co dzień. Największą popularnością cieszą się oczywiście modele letnie. W cieplejsze miesiące mamy bowiem potrzebę ubrania czegoś lekkiego, co nie będzie krępowało naszych ruchów i zapewni cyrkulację powietrza. Do okazji, podczas których możemy zaprezentować się w krótkiej sukience, zaliczamy pełnienie obowiązków zawodowych oraz romantyczną randkę. Co oczywiste, w tym pierwszym przypadku powinnyśmy sięgać po fasony, które zakrywają newralgiczne miejsca. Podczas kolacji we dwoje bez obaw możemy natomiast eksponować dekolt oraz ramiona. Odpowiednie stylizacje na obie sytuacje są dostępne na https://www.moonofficial.pl/kategoria/sukienki.

Długa – na wyjątkowe wieczory

Istnieją takie okazje, w których chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony, a jednocześnie nie zaliczyć ubraniowej wpadki. Mowa tutaj o rzadziej przypadających uroczystościach, jak wesela, uroczyste bale czy noc sylwestrowa. Na takie wieczory najlepiej nadają się długie, ozdobne suknie. Ich duży wybór można znaleźć na https://www.moonofficial.pl/kategoria/sukienki-wieczorowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*