Styl życia

Co profesjonalna kosmetyczka wiedzieć powinna

Co profesjonalna kosmetyczka wiedzieć powinna
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Salon kosmetyczny to miejsce relaksu, toteż wizyta w nim powinna przynieść nam zadowolenie i sprawić, że po wyjściu będziemy czuły się piękne i zadbane. Już pierwszy rzut oka pozwala ocenić profesjonalizm personelu. Nasze zaufanie wzbudzają wyłącznie miejsca sterylne lub przynajmniej zadbane, gdzie napotkamy personel ubrany w czyste fartuchy i wyposażony w maseczki oraz rękawice jednorazowego użytku.

Konsultacja i zabieg

Profesjonalna kosmetyczka przeprowadzi wywiad na temat ewentualnych chorób, diety, uczuleń, preparatów i leków, które stosujemy oraz dopyta o wcześniejsze doświadczenia z zabiegami dermatologicznymi. Następnie dokładnie sprawdzi, czy na skórze nie ma znamion i przebarwień, bo takie czynniki mogą stanowić przeciwwskazanie do niektórych zabiegów, a w przypadku opryszczki do bezwzględnej rezygnacji.

Kosmetyczka zabieg poprzedzi dokładnym umyciem rąk i wysterylizowaniem narzędzi. Po ocenie karnacji i przedstawieniu nam propozycji zabiegu przystąpi do działania. W jego trakcie będzie nas informowała o wykonywanych czynnościach i sprawdzała nasze samopoczucie. Z takiego profesjonalizmu słynie na pewno kosmetyczka Poznań. Tylko takiej specjalistce, wyposażonej w niezbędną wiedzę i odpowiedzialnej za efekty swojej pracy, możemy zaufać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*