Ogród i dom

3 funkcjonalne rozwiązania do małej kuchni

3 funkcjonalne rozwiązania do małej kuchni
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mała kuchnia bywa kłopotliwa. Nie można znaleźć miejsca na przechowywanie podstawowych naczyń jak szklanki, czy talerze. Jednak istnieje kilka fenomenalnych rozwiązań, które pomogą nam efektywnie zwiększyć pojemność naszych szafek.

Wolna przestrzeń do wypełnienia

Często zdarza się, że w kuchni istnieją wnęki, które można wypełnić, jednak są one za małe na to, by umieścić w nich standardową szufladę. Tutaj możemy wykorzystać szufladę Cargo, która idealnie zapełni przestrzeń. W zależności od ilości miejsca jakie posiadamy można znaleźć szuflady wielopoziomowe lub jednopoziomowe. Idealnie nadają się do przechowywania garnków, czy innych sprzętów kuchennych.

Wysoka szafa

Innym problemem jest piętrowe układanie kubków, czy talerzy. Kiedy posiadamy wysoką szafę, w której brak jest półek, to z pomocą przychodzi nam półka wstawiana. Na dole szafy można umieścić talerze, następnie położyć półkę, na której później postawi się szklanki, czy też inne naczynia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które z powodzeniem można wykorzystać w najmniejszych kuchniach.

Co zrobić ze stołem?

Kiedy miejsca jest niewiele, to z pomocą może przyjść składany blat kuchenny, który posłuży nam za stół. Można go przymocować do ściany i w momencie, gdy będzie nam przydatny rozłożyć go. W ten sposób dwie osoby będące w kuchni nie będą się o siebie potykać, co również będzie o wiele bardziej bezpieczne.

Wszystkie te rozwiązania bardzo się przydają, kiedy nie ma się zbyt wiele miejsca w swoim mieszkaniu. Wiele firm, takich jak sklep Locker przychodzą z pomocą i wprowadzają wiele nowoczesnych produktów, dających gwarancję wygodnego użytkowania nawet małej kuchni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*